Century 21 Shtepi Ne Shitje

Century 21 agjensi apartamentesh dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Shtëpia ka 288m2 dhë është e vendosur në 3. You will also find yzberisht shtepi per shitje ne ksamil 100 oferta per shitje apartamente tirane sa banor ka anglia apartamente ne shitje vlore lungomare gazeta paloma online pallatet cabej pallate ne ndertim shitje tirane shes 2+1 ne tirane sa kushton ndertimi i nje shtepie. com: Shtepi / Vila në shitje në Prishtinë - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Prishtinë ! Shpallje falas ne MirLir. 300 Euro (Square 21, Rruga e Kavajes) (ka foto) 127,300 €. Ofrojme per Shitje; Shtepin me Sistemin Celsa ne Dor ne Lagjen Llapinca e Re apo tek Objekti i Fakultetit te Novi Pazarit Dega ne. Në këtë konkurs morën pjesë 96 projekte. Follow Now! About century21danushi. Shtepi ne shitje, ndertime shume cilesor, Lagjia 16 Korce Shtepi ne shitje, ndertime shume cilesor, Lagjia. Ap ne shitje century 21 tirane joy rezidences dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Established in 1971, Century 21 is one of the most well known brands in real estate. Shtepia organizohet 2 sallone + 2 kuzhina, 4 dhoma gjumi dhe 2 tualete, gjithashtu shtepia ka edhe 4000 m2 toke. Al - Faqe 1. al/article/shitet-ose-jepet-me-qera. Blej Apartament Price Qira Apartament Price. 12000 m 2 +355 66 66 66 765; 21 Tetor, 2016; Sun Real Estate ofron për shitje një truall (tokë bujqësore) me sipërfaqe totale 12 dynym (12. © 2018 - Peshkuiarte. Pofesionistët e CENTURY 21 kanë akses në rrjetin më të madh te pronave te patundshme në botë. com Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja!. Toke per shitje ne Radhime. Me shume info: http://infinit. Të interesuarit mund të telefonojnë:. Century 21 Bosko. net ofron sherbime reklamimi per shitje ose dhenie me qera te pasurive te patundshme, e te tjera. Please try again later. Shitet 110000 Euro. Shkodër 21 April 12:05. 3+1 Apartament për shitje 3+1, 150 m2 Nr. Ndodhet ne katin e dyte te nje. Truall për shitje në Kashar, Tiranë 3. Apartment / Apartment Shitet Shtepi Me Hipoteke Ne Pogradec. : 1835 Rruga e Kavajës 100. Agjensi Rexhina - Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania - Rated 3. Okazon shitet shtepi private ne erseke - Shtepi ne Shitje Okazon shitet shtepi private ne Erseke: pin. Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi - Prona Shitet apartament 2+1 ne Shengjin me: pin. Makina NE Shitje is on Facebook. Shitet shtepi muze e vitit 1730, ne pjesen Karakteristike, Gjirokaster Shtepia eshte 590 m² dhe eshte e perbere: 1- 3 hyrje te ndara (10 dhoma) 2- Stere (muslluk) uji 60m² Shtepia eshte e perbere edhe nga 2760 m² truall. 4 m² për banim. Renald Dyrmishi Century 21 Bosko. Shitet shtepi private, Lagja Popullore, Shijak(prane gjimnazit “16 Shtatori”. Apartamente, Shtepi ne shitje ne Tirane, Shqiperi – RealEstate. 4 m² nga të cilat : 179. Ju drejtojmë për tek shtëpia e ëndrrave tuaja! T: 044/049 15 16 17. Kontakto: 0672040496! Liked by Suela Prizreni. Century 21 Bosko. Shtepi/Vila. Shitet Apartament 2+1 ne Apartament Modern me Mobilim Apartament me dy dhoma gjumi dhe me pamje nga deti ne shitje ne Apartament: pin. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia. Eshte e perbere prej 3 dhoma gjumi 1 ballkon dy tualete nje sall. Vendodhja e apartamentit eshte shume prane Qendres, ofron te gjitha facilite <150,000€ 2 dhoma 2 tualete Tiranë. To connect with Shtepi ne Shitje, join Facebook today. CENTURY 21 Botaniku është adresa e duhur ku do të gjeni profesionalizëm,përgjegjësi dhe përkushtim. Gazmend Zajmi - Lagjia e Muhaxherëve. Iscriviti a Facebook per connetterti con Shengjin Apartamente Ne Shitje e altre persone che potresti. Shengjin Apartamente Ne Shitje è su Facebook. net ofron sherbime reklamimi per shitje ose dhenie me qera te pasurive te patundshme, e te tjera. Kodi Identifikimit të Pronës: 3225 (per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës) €69,000. Apartamente, Shtepi ne shitje ne Vlore, Shqiperi – RealEstate. Shitet 110000 Euro. Shitet Apartament 1+1 Rr. Truall dhe shtepi ne shitje ne rrugen Myslym Keta ne zonen e Tufines ne Tirane. Per me teper na kontaktoni qe te ju ofrojme nje vizite ne prone. Apartment To rent 1 Rooms Yzberisht - Century 21 Albania Property Jepet me qira apartament: pin. @ Transporti 200 lek kudo ne Shqiperi ne TR/DR 100 LEK @24-48. You will also find yzberisht shtepi per shitje ne ksamil 100 oferta per shitje apartamente tirane sa banor ka anglia apartamente ne shitje vlore lungomare gazeta paloma online pallatet cabej pallate ne ndertim shitje tirane shes 2+1 ne tirane sa kushton ndertimi i nje shtepie. Shtepi ne shitje Data: 22/04/2020 22:39 Post ID: 6777. Kerkoj shtepi private ne shitje. Numri i dhomave: 1,5. Century 21 Info Prona, Tirana, Albania. Shtepi ne shitje ne ksamil and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. 000 Century 21 Mei Properties 0035542403900 *** Apartament 2+1 për shitje Nr. Century 21 CPM Real Estate Tirane, Shqiperi 592 followers #tirana #tirane #albania #shqiperia #vlore #shkoder #century21 #c21 #apartment #century21cpm #c21cpm #shtepi #agjent. 37,000 € Eon29000 SHITET SHTEPI 1 KATESHE NE SPITALLE, DURRES! A. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Mar 2, 2017 - Tel&viber +37744611381 Plane per Shtepi. Vile ne shitje ne Golem. 000€ Kontakto @marko. Shtëpi (Villë) 220m2 ne shitje në Dardani. Shtepia eshte 3kateshe. Kuadratura 300. Pogradec 24 April 21:48. Sipërfaqja e prones: 157 m 2 Sipërfaqja e banueshme: 110 m 2. This website is estimated worth of $ 8. Tualeti gjithashtu ka edhe dritare. Shtepi ne Shitje ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim Bosh, ndodhet ne katin e 3 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. Kerkoj shtepi private ne shitje. Bashkëpunëtor në atentatin e prokurorit, jeta luksoze e të riut që u arrestua sot. Nje perzgjedhje e apartamente dhe duplekse ne shitje ne Tirane. 12 mijë pëlqime. APARTAMENT NE SHITJE. Detajet e shpalljes në MerrJep. Shtëpia (Villa) ndodhet në Dardani afër shkollës fillore "Dardania". Shitet shtepi muze e vitit 1730, ne pjesen Karakteristike, Gjirokaster Shtepia eshte 590 m² dhe eshte e perbere: 1- 3 hyrje te ndara (10 dhoma) 2- Stere (muslluk) uji 60m² Shtepia eshte e perbere edhe nga 2760 m² truall. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. See the complete profile on LinkedIn and discover Albania One’s connections and jobs at similar companies. 000€ Orientim Veri Gati për banim në Prill ‘21 Pagesa me këste Financim 75% Cilësi e lartë punimesh me produkte ekologjik Hapësira të gjelbërta 355 69 88 22 028. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Apartament ne shitje tek rr. 00 € tiranë Shtepi ne shitje 29,000. Pogradec 24 April 21:48. CENTURY 21, Për një shtëpi më të mirë!. Best real estate platform in Kosovo and Albania. Për të botuar dhe promovuar pronën tuaj pa pagesë, kontaktoni me agjencinë CENTURY 21 Danushi me adrese Uji i Ftohte ne Vlore Shqiperi: nëpërmjet telefonit +355 33. 000 € Shtepi / Vila Shtepia ne shitje ,ne lagjen Matigona Residence. 4 m² nga të cilat : 179. LISTIM I RI Vile per shitje ne Qerret! Qerret , Kavaje Çmimi: 190’000 € Siperfaqe totale: 140m2 Kontakto Eduard Rryta 0697073378. Please try again later. Shkodër 10 March 11:33. Century 21 albania dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Goga Durrës, Albania 74 m 2. com - Falas. Apartamenti eshte me dokumenta hipotekore. Al - Faqe 1. Veton Rexhepi - Shes banesa, Pristina. : 1835 Rruga e Kavajës 100. Shtepi me qera dhe ne shitje - Search Properties Vleresim Prone, Apartament me Qera, Apartamente ne Shitje, Shtepi ne shitje, Shtepi me Qera, Dyqane, Komplekse, Prona, Truall Toka, Rivleresim Prone & Ekspertiz Gjyqësore. Telefona ne shitje me cmim te lire. Ali Demi! May 16, 2018 - Shtepi private per shitje ne Rr. Blej Apartament Price Qira Apartament Price. 2 1 81 Per Shitje. Prona ështe me hipotekë të rregullt. Për Shitje. Për ta bërë më të lehtë për për ju të cilit bleni dhe shisni në MerrJep. Century 2+1 apartamente ne shitje and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. 22:16 / E Martë, 21 Janar 2020 Kjo shtëpi me 4 dhoma është në shitje, çmimi i saj është sa një Iphone 11 Shtëpia me terasë me katër dhoma mund të bëhet e juaja për një çmim më të vogël se sa të një Iphone 11. Al - Faqe 1. 128,900 Euro. Apartamente 2+1 ne shitje prane 21 Dhjetorit Kompleksi Magnet ne Tirane (ID 4121275 ) 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. Shengjin Apartamente Ne Shitje est sur Facebook. E Enjte 7 Shtator 2017, 21:09 / Kategoria Showbiz shqiptar / Read in English Oni Pustina is one of the most famous names of the Albanian shoubiz although he built most of his career abroad, where his role in the famous Italian program 'C'é posta per të' stands with Maria De Filippin. Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore. Ne Hyrje te Tufines shitet shtepi private 2+1 me siperfaqe 115 m2, + toke 380m2, me dokumentacion te rregullt. 9 based on 51 Reviews "Very profesional service and nice people. May 16, 2018 - Shtepi private per shitje ne Rr. Shtepia eshte dy kateshe me nje siperfaqe ndertimi prej 118 m² dhe siperfaqe trualli 290 m². al merr oferta online per shtepi pune makina, bicikleta apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 pune nga shtepia makina ne shitje garsoniere me qera 100 mij lek oferta pune apartamente ne shitje ne tirane 2020 shtepi me qera shtepi ne shitje shes mobilje te perdorura ne durres. Century 21 Gold eshte zyra ku do sherbeheni me profesionalizem, pergjegjesi dhe perkushtim. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Ne shitje 77,000. Kabina druri per shitje and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. Ne zonen e Kasharit, ne Katundin e Ri shitet nje hapesire toke prej 3600m2. Durrës Sot, 21:17. Apartament ku gjithcka eshte perfekte, pozicionimi, cmimi, organizimi,certifikata e pronesise. 4 m² nga të cilat : 179. 12 mijë pëlqime. Ofrohet me nje cmim okazion, vetem 50 eu/m2, ne nje zone ku cmimet jane 80 - 100 eu/m2. 4,039 likes · 16 talking about this. #2020 #tirana #tirane #albania #shqiperia #vlore. You will also find cmimi per meter katror per te ndertuar nje shtepi druri okazion apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje ne sarande apartament tek kodra e diellit apartamente ne shitje ne kamez okazion apartament 1+1 urgjent shes blej shtepi ne tirane apartamente ne shitje vlore lungomare sa. Shtepi ne Shitje ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 7 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 112. id e prones:4121346astir prane oslo bar, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 73 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 7 me ashensor , tualet , ballkon, orientimi lindje - jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat. Follow Now! About century21danushi. You will also find apartamente ne shitje tirane 1+1 2019 shtepi ne shitje don bosko okazion apartament 1+1 urgjent prona ne shitje nga bankat apartamente ne shitje vlore lungomare shtepi druri te gatshme cmimi apartamente ne shitje rruga don bosko. 5 m² dhe organizohet në një sallon së bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një verandë shumë funksionale. Shengjin Apartamente Ne Shitje è su Facebook. Century 21 Gold eshte zyra ku do sherbeheni me profesionalizem, pergjegjesi dhe perkushtim. Shtëpi në Shitje Tek Lagjja Qërshia 215 000 EUR Shpallja e kompanisë Shitet Shitet shtëpia tek Lagjja Qërshia e cila gjende ne pozicionin më të mirë të mundshëm në lagje. Shtëpia ka 288m2 dhë është e vendosur në 3. Për informacion të mëtejshëm apo për një vizitë në pronë na kontaktoni: 0692048884. This website is estimated worth of $ 8. Shitet shtepia ne qender te Prishtines afer muzeut te Kosoves , Shtepia ka 3 kate edhe komplet e mobiluar,ka nxemje qendrore dhe nafte ,dhe mundesia per pelet, Kati perdhes:lokal,inventori per rrym Kati 1: sallon me ballkon ,kuzhin,banjo,shpajz, Kati 2:1 dhome me banjo,banjo+lavaderia Kati 3:dhome gjumi me ballkon,dhome gjumi (siperfaqja e banimit 195m2 dhe siperfaqja e lokalit 70 m2) Nr. 2+1 Modern (124 M2) ne 21 Dhjetor | PARKET. com is 1 decade 2 years old. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Kodi Identifikimit të Pronës: 3225 (per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës) €69,000. com: Shtepi / Vila në shitje në Prishtinë - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Prishtinë ! Shpallje falas ne MirLir. id e prones: 4121353. Faqe me njoftime per Apartamente ne shitje, ambiente banimi dhe zyra ne Tirane. 220 m2 4 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 Garazha 1 Dhoma Pune Fletë Poseduese Shtyp. Sot 21:35 Agjent për shitje të pronës Shtëpi Luksoze 299. Te renditura sipas madhesive duke filluar nga Gasioneret , 1+1 , 2+1 e deri ne variantetet me te medha. 9 000 000 LEK Numri i dhomave: 4. Prona organizohet nga një dhomë ndenjeje, 1 kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjë, bodrum si dhe oborr. Kthehu Shiko shpalljet e ngjajshme. Golem / Mali i Robit Kavajë, Albania 70 SHITET SHTEPI + TOKE OKAZION NE SAUK Tirana, Albania 339 m 2. Veton Rexhepi - Shes banesa, Pristina. Prona ne perimetrin e saj eshte e rrethuar me mure (avlli). Shitet shtepi e mobiluar plotesisht. Besim Alla Çmimi: 55. Goga Durrës, Albania 74 m 2. Nje perzgjedhje e apartamente dhe duplekse ne shitje ne Sarande. Ndodhet në katin e 4-te banim të një pallati 8-katësh me ashensor. 8 sulla base di 3 recensioni "Ja vlen". Kuzhina eshte e vecuar dhe ka dritare. You will also find garsoniere ne shitje tirane kompleksi delijorgji kerkoj te blej shtepi ne tirane century 21 albania shes blej shtepi ne tirane sa banor ka anglia apartamente ne shitje vlore lungomare pallatet delijorgji gazoniere netirane banese me qera ne kline. 81m2 në shitje në lagjen Royal ShTEPI NE SHITJE PREJ 200m2 bani 50m2 lokal , 140 000 EUR. Century 21 Future ofron per shitje apartament 2+1, tek L. Kabina druri per shitje and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. Toke ne shitje 60000 Velinaj, Oblike. Shitet apartament 2+1 në Korçë. LISTIM I RI Vile per shitje ne Qerret! Qerret , Kavaje Çmimi: 190’000 € Siperfaqe totale: 140m2 Kontakto Eduard Rryta 0697073378. com,Upload & Share PowerPoint presentations and documents,LinkedIn strengthens and extends your existing network of trusted contacts. Shtepia perbehet. 3 ARI tokë. com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. 2+1 Modern (124 M2) ne 21 Dhjetor | PARKET. Ofrojme per Shitje; Shtepin me Sistemin Celsa ne Dor ne Lagjen Llapinca e Re apo tek Objekti i Fakultetit te Novi Pazarit Dega ne. Çmimi: 130 000 Listimi nr. 000 Euro Siperfaqe totale: 110m2 Kontakto Leonard Nuhu 0694050070 Link:. 8 sulla base di 3 recensioni "Ja vlen". Apartament 2+1 për shitje, 750€/m2 Nr. Century 21 agjensi apartamentesh dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. 222,000 € smart29051 JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA. Shtepia ndodhet ne nje pozicion mjaft te privilegjuar, me pamje te mrekullueshme deti dhe ne ane te rruges kryesore te fshatit. net ofron sherbime reklamimi per shitje ose dhenie me qera te pasurive te patundshme, e te tjera. Truall për shitje në Kashar, Tiranë 3. Rreth 400 vizitore ndaluan ne stenden mjaft terheqese te CENTURY 21 Albania. Apartamente, Shtepi ne shitje ne Vlore, Shqiperi – RealEstate. Al - Faqe 1. You will also find shtepi ne shitje ne tirane okazion shitje apartamente ne golem tek pishat e buta gjiri i lalzit apartamente ne shitje shtepi ne shitje apartamente ne shitje tirane 1+1 2019 shes shtepi 21 ne tirane shtepi ne shitje 1+1 komuna e parisit sa banor ka anglia apartamente ne shitje. - Dardani - Prishtine. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje. Shtëpa është ndërtim i vitit 1994 dhe është në gjendje mjaft të mirë. Nje perzgjedhje e apartamente dhe duplekse ne shitje ne Vlore. Shtepi ne Shitje. Keywords: Century 21, lands, townhome, apartamente ne shitje, villas, office rentals, century 21 albania, rruga irfan tomini, Discover Apartments, century 21 partners. shitet 2+1 tek 21 dhjetori 56,000. Century 21 Info Prona, Tirana, Albania. al është vendi më i madh për tregti në Shqipëri. AL [email protected] Prikolebi Sasacilo Suratebi Pictures to Pin on Pinterest - PinsDaddy &171Sasacilo Suratebi Prikolebi. 00 € Tiranë. To connect with Shtepi ne Shitje, join Facebook today. 000 € Shtepi / Vila Shtepia ne shitje ,ne lagjen Matigona Residence. - century 21 albania. 000 96m²│Qëndrim ditore dhe kuzhinë, 2 Dhoma gjumi│1 Banjo│1 WC │2 Depo│Kati 6│ 2 ashensore │ Mirembajtje│ Sigurim 24/7 [more]. Numri i dhomave 6. You will also find apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane apartamente ne shitje rruga ali demi apartamente ne shitje fier century 21 albania apartamente ne shitje tirane 1+1 2018 kompleksi kika 2 shtepi ne shitje tek astiri apartamente ne shitje te reja unaza e re tirane. 887 CENTURY 21 Danushi Tel: 033205821 *** Dyqan për shitje, aktualisht funksionon si lokal, me. Kerkoj shtepi private 2-3 kate me pak oborr, ne zonen e perashit, xhabiej, parruce, ose prane me cmi. Meta Tags of c21. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania. Na kontaktoni në cdo kohë, skuadra jonë do ju përgjigjet për cdo kërkesë tuajën!. Century 21 Gold eshte zyra ku do sherbeheni me profesionalizem, pergjegjesi dhe perkushtim. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Vila shtepi ne shitje ne vlore found at albanianpropertymanagement. id e prones:4121346astir prane oslo bar, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 73 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 7 me ashensor , tualet , ballkon, orientimi lindje – jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri shume mire te administruar, i pajisur Postuar Jul 17, 2018 tek Apartamente ne shitje €185,000. 000€ Orientim Veri Gati për banim në Prill ‘21 Pagesa me këste Financim 75% Cilësi e lartë punimesh me produkte ekologjik Hapësira të gjelbërta 355 69 88 22 028. Shtepi per shitje ne Dhermi Vlore shtepi per shitje dhermi 1: pin. Numri i dhomave 6. What marketing strategies does Gjejshtepi use? Get traffic statistics, SEO keyword opportunities, audience insights, and competitive analytics for Gjejshtepi. Shtepi ne Shitje is on Facebook. Shtepi ne Shitje ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim Bosh, ndodhet ne katin e 3 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. Prishtinë Dje, 21:49. Agjensi Rexhina - Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania - Rated 3. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Use one of these sets of hashtags in your next instagram post and you'll see a big boost. This website is estimated worth of $ 78,000. Golem / Mali i Robit Kavajë, Albania 70 SHITET SHTEPI + TOKE OKAZION NE SAUK Tirana, Albania 339 m 2. 03/21/2020 20:21 nga: Gazeta Blic. Vendodhja e apartamentit eshte shume prane Qendres, ofron te gjitha facilite <150,000€ 2 dhoma 2 tualete Tiranë. Real Estate Agent at CENTURY 21® APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE VLORE Zona : Transballkanike , prane ish - parkut te Tregtise , kati i dyte Siperfaqja totale : 102 m2 Cmimi : 49. 1 1 85 Per Shitje. Tirane ,Durres,. com Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera,. Nese deshironi te jeni me specific ne kerkimin tuaj mund te klikoni mbi nje nga kategorite: Shtëpi 1+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 2+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 3+1 Në Shitje Tirane. This website is estimated worth of $ 78,000. This feature is not available right now. Shitet Apartament 1+1 Rr. 37,000 € Eon29000 SHITET SHTEPI 1 KATESHE NE SPITALLE, DURRES! A. Shtëpia gjendet në Çagllavice, në lagjen NIC, SHITET E MOBILUAR Në këtë shtëpi ka një investim ekstra, ku përfshihet: Roletne me dirigjim automatik, sistem kon…. - rruga Bajram Curri1, 1001 Tirana - Valutata 4. Shitet shtepi ne Velipoje, prapa hotel Fantazise, me dokumenta te rregullta dhe me certifikate pronesie. Ne katin e pare ka nje sallon ndenjeje dhe kuzhine , nje depo te vogel dhe nje tualet. ID: 484 Blerje, shitje, qira, ndërmjetësim, konsulencë financiare, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera në fushën e pasurive të paluajtshme. CENTURY 21 Botaniku. Kerkoj shtepi private 2-3 kate me pak oborr, ne zonen e perashit, xhabiej, parruce, ose prane me cmi. Apartament 2+1 për shitje, 750€/m2 Nr. Kuzhina eshte e vecuar dhe ka dritare. SHTEPI NE SHITJE NE LAGJEN TASLIXHE. 128,900 Euro. Mundësi e dytë për Leaon, Milan gati t'i besojë sërish portugezit. 8 sulla base di 3 recensioni "Ja vlen". Goga Durrës, Albania 74 m 2. 81m2 në shitje në lagjen Royal ShTEPI NE SHITJE PREJ 200m2 bani 50m2 lokal , 140 000 EUR. Use one of these sets of hashtags in your next instagram post and you'll see a big boost. Kerkoj shtepi private ne shitje. Blej Apartament Price Qira Apartament Price. Shtepi me qera ne Shqiperi. Century 21 Info Prona, Tirana, Albania. You will also find apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane apartamente ne shitje rruga ali demi apartamente ne shitje fier century 21 albania apartamente ne shitje tirane 1+1 2018 kompleksi kika 2 shtepi ne shitje tek astiri apartamente ne shitje te reja unaza e re tirane. Shtepi ne shitje Shes apartament/ banese 1+1 Shes apartament/ banese 2+1 Shes apartament/ banese 3+1 Shes garsoniere Shes troje/toke bujqesore Shtune, 21 Mars, 2020: Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 178 m² 236. Apartament 2+1 per shitje prane rruges Teodor Keko ne Tirane. Shitet Apartament 1+1 Rr. Apartamenti ka nje siperfaqe pr. Shitet shtepi e mobiluar plotesisht. 4,039 likes · 16 talking about this. Century 21 Gold eshte zyra ku do sherbeheni me profesionalizem, pergjegjesi dhe perkushtim. Gasoniere në shitje tek Ali Demi, Kompleksi Mangalem 21 40. Rreth 400 vizitore ndaluan ne stenden mjaft terheqese te CENTURY 21 Albania. com is 1 decade 2 years old. Shtepi ne shitje ne Shqiperi. Nje perzgjedhje e apartamente dhe duplekse ne shitje ne Tirane. Çmimi 180,000 € Titulli Shtëpi 300m2 në shitje në Matiqan Data. Century21albania. 4 m² për banim. Shtepi ne shitje Data: 22/04/2020 22:39 Post ID: 6777. Shtepi ne shitje 11 komuna e parisit and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. 9 000 000 LEK Numri i dhomave: 4. Ofrohet me nje cmim okazion, vetem 50 eu/m2, ne nje zone ku cmimet jane 80 - 100 eu/m2. com | Tel:(+355) 332 05821. Sipërfaqe: Shtepi me qera e mobiluar. Recent Post by Page. Shitet shtepia ne qender te Prishtines afer muzeut te Kosoves , Shtepia ka 3 kate edhe komplet e mobiluar,ka nxemje qendrore dhe nafte ,dhe mundesia per pelet, Kati perdhes:lokal,inventori per rrym Kati 1: sallon me ballkon ,kuzhin,banjo,shpajz, Kati 2:1 dhome me banjo,banjo+lavaderia Kati 3:dhome gjumi me ballkon,dhome gjumi (siperfaqja e banimit 195m2 dhe siperfaqja e lokalit 70 m2) Nr. - Dardani - Prishtine. Kabina druri per shitje and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. century21albania. LISTIM I RI Vile per shitje ne Qerret! Qerret , Kavaje Çmimi: 190’000 € Siperfaqe totale: 140m2 Kontakto Eduard Rryta 0697073378. Ndodhet ne katin e dyte te nje. com is a moderately popular website, according to Alexa, which gave it an ordinary traffic rank. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh astir shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane. Për këtë arsye besoni tek zyra CENTURY 21. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. 12 mijë pëlqime. Century 21 Future ofron per shitje nje shtepi 2 kateshe ne shtoj. 21 Dhjetorit, prapa shkollës Sabaudin Gabrani. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Listoni pronen tuaj. com is 1 decade 2 years old. Shtepia sh. Full Story. Albania Property for Sale, Albanian Real Estate, Albanian Property, Prona per shitje Vlore, Sarande, Dhermi me qera ne tirane shtepi me qira dhermi shtepi me qira sarande shtepi me qira vlore shtepi ne durres shtepi ne sarande shtepi ne shitje shtepi ne tirane shtepi ne vlore tirana. com, ju do tju shfaqet një pasqyrë nga mesazhet e juaja të dërguara dhe të marrura. Korce,Shitet Vila,Lagjia 1. SHTEPI NE SHITJE NE LAGJEN TASLIXHE. Kerkoj shtepi private ne shitje. Për ta bërë më të lehtë për për ju të cilit bleni dhe shisni në MerrJep. Apartamente dhe shtëpi me qira, pasuri te paluajtshme dhe shtepi per shitje. Sun Real Estate ofron shtëpi private 3+1 për shitje të ndodhur në lagjen "Ndrecaj",Bajzë. Ne zonen e Kasharit, ne Katundin e Ri shitet nje hapesire toke prej 3600m2. Kategoria Shtepi/Vila. century21albania. Njoftimefalas. Per Shitje Vile 4+2 Dhermi - Century 21 Albania: pin. Join Facebook to connect with Alban Koci and others you may know. Apartamente ne shitje & apartamente me qira ne Shqiperi. Apartamente, Shtepi ne shitje ne Sarande, Shqiperi - RealEstate. This website is estimated worth of $ 78,000. 50 000 EUR Numri i dhomave: 2. x Kontakto. [email protected] Century 21 Albania Tirana, Prona ne Tirane, agjensi blerje shitje pronash Century 21 Albania është pjesë e kësaj korporate të madhe amerikane. This website is estimated worth of $ 8. Use one of these sets of hashtags in your next instagram post and you'll see a big boost. Pershkrimi; Harta; English; Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e. Shtëpia disponon dokumentacion të plotë. century21albania. Prikolebi Sasacilo Suratebi Pictures to Pin on Pinterest - PinsDaddy &171Sasacilo Suratebi Prikolebi. Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore. Shitje (21) Tipi Tipi; Apartamente 2 1 (7) Apartamente 3 1 (1) Komerciale / Dyqane (11) Toke (2) Vila/Shtepi Private (7) Te gjitha Qytetet Ne Shitje. Shtepi ne Shitje. shitet 2+1 tek 21 dhjetori 56,000. Faqe me njoftime per Apartamente ne shitje, ambiente banimi dhe zyra ne Tirane. 1 200 EUR / muaj 21 Agjent për shitje të pronës ⭕Shitet shtepia. Apartament 2+1 per shitje ne Lungomare Vlore. 5 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone. Per me teper na kontaktoni qe te ju ofrojme nje vizite ne prone. Per me shume kliko mbi foton ose. 12000 m 2 +355 66 66 66 765; 21 Tetor, 2016; Sun Real Estate ofron për shitje një truall (tokë bujqësore) me sipërfaqe totale 12 dynym (12. March 14, 2019 at 8:42 PM · Public. Kuzhina eshte e vecuar dhe ka dritare. Prona ne perimetrin e saj eshte e rrethuar me mure (avlli). al is SAFE to browse. Kerkoj shtepi private ne shitje. LISTIM I RI Apartament 2+1 per Shitje Ish-Fusha e Aviacionit Çmimi: 95. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Tregtarët e veshjeve në Sarandë nuk kanë shitje: S'ka autobusa të furnizohemi me mallin e sezonit. October 09, 2019. Shtepi me Qera, Tirana, Albania. Shitet shtëpi private në lagjen 6, Korçë. Best hashtags for use with #qira are #qira #century #albania #shitje #tirana #apartament #blej #tirane #rent #realestate #shtepi #apartment #shqiperi #buy #durres #prona #buyinalbania #investinalbania #rentinalbania #realestatealbania #shkoder #shqiperia #vlore #agent #vleresues #agjent #toke #truall #investim #bhfyp. Ofrohet me nje cmim okazion, vetem 50 eu/m2, ne nje zone ku cmimet jane 80 - 100 eu/m2. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Të interesuarit mund të telefonojnë:. CENTURY 21 ju ndihmon të merrni kredi për shtëpi me kushte favorizuese. Gjithashtu, nëpërmjet SarandaWeb, ju do të informoheni për "Gjithçka rreth Sarandës" Për cdo sugjerim ose kërkesë, ju lutemi të na kontaktoni. Trualli që ndodhet shtëpia ka sipërfaqe 444 m² është e rrethuar nga 78 ullinjë dhe 60 limona të krijuara bukur cdo gjë e sistemuar. Shtepi me qera ne Shqiperi. Shtepi elzon dalipi 21/06/2019. Gasoniere në shitje tek Ali Demi, Kompleksi Mangalem 21 40. Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas. Te renditura sipas madhesive duke filluar nga Gasioneret , 1+1 , 2+1 e deri ne variantetet me te medha. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Apartment ne shitje VELIPOJE. Shitet shtepi e mobiluar plotesisht. Për ne Regjistrohu Kyçu. Apartament ne shitje. SHTEPI PRIVATE NE KAMEZ. Shkodër 10 March 11:33. Shtepi ne shitje, ndertime shume cilesor, Lagjia 16 Korce: pin. 47,000 € CPM29007. Please try again later. Nëse dëshironi të blini, të shisni, te jepni apo te merrni me qera më çmimin më të mirë në treg ne jemi këtu për t'iu shërbyer. al merr oferta online per shtepi pune makina, bicikleta apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 pune nga shtepia makina ne shitje garsoniere me qera 100 mij lek oferta pune apartamente ne shitje ne tirane 2020 shtepi me qera shtepi ne shitje shes mobilje te perdorura ne durres. Okazjon Shitet shtëpi private në Krutje e Sipërme Lushnje. Shitet shtepi e mobiluar plotesisht. Ne zonen e Kasharit, ne Katundin e Ri shitet nje hapesire toke prej 3600m2. Godina eshte ne faze ndertimi dhe perfundon ne dhjetor 2019. 00 and have a daily income of around $ 130. Rented !!! Liked by Suela Prizreni 👉🏻Listim i Ri per Shitje!! Apartament 1+1 per Shitje! 📍Perballe Gjimnazit Partizani 📐 60m2 💶 55. Classified ads in Të gjitha komunat. al ju ofron një gamë të gjërë të zgjedhjeve të mobiljeve salloni, mobilje për dhoma gjumi, mobiljepër kuzhinë, tryeza dhe karrige, dyer, dritare dhe ndriçim, rafte të ndryshme dhe shumë të tjera në shitje në MerrJep. Century 21 Bosko. 81m2 në shitje në lagjen Royal ShTEPI NE SHITJE PREJ 200m2 bani 50m2 lokal , 140 000 EUR. Shkodër 21 April 12:05. View Albania One Real Estate 5’s profile on LinkedIn, the world's largest professional community. Shtëpia ka sipërfaqe 125 m2 nga këto 75 m2 është ndërtesa. Facebook gives people the power to share. They got what i was. Për ne Regjistrohu Kyçu. Join Facebook to connect with Alban Koci and others you may know. Lërini të gjitha shqetësimet në dorën tonë. Apartament ne shitje tek rr. Ne zonen e Kasharit, ne Katundin e Ri shitet nje hapesire toke prej 3600m2. shitet 2+1 tek 21 dhjetori 56,000. Doni te blini apo te merrni me qira një apartament? ne mund tju ndihmojë të gjeni pronen që ju kërkoni. Century 21 agjensi apartamentesh dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Shtëpi (Villë) 220m2 ne shitje në Dardani. Established in 1971, Century 21 is one of the most well known brands in real estate. com Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja!. Apartament ne shitje. Hashtag report. Per Shitje Vile 4+2 Korçë - Century 21 Albania: pin. You will also find yzberisht shtepi per shitje ne ksamil 100 oferta per shitje apartamente tirane sa banor ka anglia apartamente ne shitje vlore lungomare gazeta paloma online pallatet cabej pallate ne ndertim shitje tirane shes 2+1 ne tirane sa kushton ndertimi i nje shtepie. Numri i dhomave: 4. 5 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone. Gjithashtu edhe salloni ka nje ballkon te bollshem. Dhomat jane te medha dhe funksionale. Fresku, 2 + 1 apartment for sale, surface 107m², new building, 2nd floor with lift, with mortgage, 2 bathrooms, 2 balconies, modernly furnished with everything, all works are extra by the owner, complete wooden flooring, three-piece heating system, double glazed windows, electric tents, sunny orientation, the apartment also has garage included in the price. 6 635 pëlqime · 53 duke folur në lidhje me këtë. : 1648 Kodra. blej ose merr me qira pronën që doni. To connect with Shtepi ne Shitje, join Facebook today. Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane 2017-11-22 16:48:18 jona Jona Real Estate Property Author. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Makeup_online, Tirane. : 1905 Rruga Don Bosko 96 m2, € 72. Shitet shtepi e mobiluar plotesisht. 900 Liked by EVA BUZI. Shisni ose jepni me qira pronen tuaj! Na kontaktoni,Prona juaj do te reklamohet nga profesionistet me te mire. Estate Agents nga CENTURY 21 Danushi prezantuan pasuri te paluajtshme ne rivieren e jugut te Shqiperise nga Vlora ne Sarande kryesisht apartamente ne bregdet, komplekse rezidenciale vilash, shtepi private, toka, etj. 000 Euro (Rruga e Elbasanit) ( Rruga e Elbasanit) (ka foto) 236,000 €. Shtepi ne shitje ne Shqiperi. Listoni pronen tuaj. Ne Shitje (685) Gjithë Tipet Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Magnet, 21 Dhjetori. NEW APARTMENT FOR SALE ON DECEMBER 21 Tirane Shtepi ne Shitje Data: 08/05/2020 12:54. Për Ne; Lajme Vendimi i ri i Qeverisë: Nuk ka më as shitje ushqimi “take away”, vetëm dërgesa në shtëpi. 12000 m 2 +355 66 66 66 765; 21 Tetor, 2016; Sun Real Estate ofron për shitje një truall (tokë bujqësore) me sipërfaqe totale 12 dynym (12. Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja!. Shtepi ne shitje, ndertime shume cilesor, Lagjia 16 Korce Shtepi ne shitje, ndertime shume cilesor, Lagjia. Doja te publikoja nje njoftim per Apartament per shitje ne Kavaje, sip 91 m2, 2+1, kati 4, i restauruar me cmim 34 000 euro Cel: per kontakt 0695664128. Bullgaret shtatzëna udhëtojnë në Greqi për të shitur fëmijët e tyre. Çmimi 165,000 € Titulli Shtëpi 288m2 në shitje në lagjen NIC - CAGLLAVICË. Zona/Rruga : TUSHEMISHT. 2 m², ne nje kompleks te ri shume cilesor, kati 6 me ashensor, 2 tualete, 2 ballkon, fasade e ventiluar, punime ekstra nga pronari, komplet me parket, sistem chiller, e pabanuar me pare, orinetim i mire me diell, ndodhet ne nje zone shume te qete dhe me mundesi shume te medha zhvillimi, me dokumenta te. Century 21 Albania JEPET ZYRE ME QIRA PRANE STADJUMIT: pin. DES Real Estate Services eshte nje franchise e organizuar me disa kompani ne 4 shtete te ballkanit, Shqiperi, Mal i Zi, Maqedoni dhe Kosove. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, nje banjo dhe dy ballkone njeri nga te cilet ka pamje nga deti. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. Mar 2, 2017 - Tel&viber +37744611381 Plane per Shtepi. com | Tel:(+355) 332 05821. Gjithashtu edhe salloni ka nje ballkon te bollshem. 887 CENTURY 21 Danushi Tel: 033205821 *** Dyqan për shitje, aktualisht funksionon si lokal, me. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Kerkoj shtepi private ne shitje. View Albania One Real Estate 5’s profile on LinkedIn, the world's largest professional community. Kabina druri per shitje and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. World's Breaking News Journal,Breking news,news,current news,worldnews. Shitet shtepi private, Lagja Popullore, Shijak(prane gjimnazit "16 Shtatori". com Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja!. Lloji i shpalljes Shitet. 12 mijë pëlqime. Prona ka dokumentacion te rregullt ligjore! Siperfaqa 118 m² ndertese/ 290 m² trual Çmimi 45000 euro. 76 Per Shitje. Today at 3:19 AM 🏡 Apartament per shitje 3+1+2 !. 000 Century 21 Prestige 0035542400371 *** Duplex tek Kodra e Diellit/ Shitje 3+1, 147 m2 Nr. Apartamente ne shitje & apartamente me qira ne Shqiperi. Ndodhet në katin e 4-te banim të një pallati 8-katësh me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe 93m2, ne kat te 1-re te nje pallati ekzistues. Tregtarët e veshjeve në Sarandë nuk kanë shitje: S'ka autobusa të furnizohemi me mallin e sezonit. al 0694050026. Ne katin e pare ka nje sallon ndenjeje dhe kuzhine , nje depo te vogel dhe nje tualet. Century 21 Info Prona, Tirana, Albania. Apartamenti ka nje koridor te madh dhe nje tualet. 95 and have a daily income of around $ 0. Dy siperfaqe toke 540 m2 dhe 820 m2. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. Gjithashtu do te gjeni shtepi ne shitje apartamente ne shitje te fresku shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir apartamente ne shitje ne durres qender shitje. Shtepi ne shitje shkoder keyword after analyzing the system lists the list of keywords related and the list of websites with related content, Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje - Century 21 Albania. Shitet shtepi e mobiluar plotesisht. Apartament 1+1 ne shitje tek 21 Dhjetori, prane Oslo Bar, rreshti i dyte, ne Tirane (ID 4111140) 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. Inscrivez-vous sur Facebook pour communiquer avec Shengjin Apartamente Ne Shitje et d'autres personnes. Per me shume kliko mbi foton ose. Use one of these sets of hashtags in your next instagram post and you'll see a big boost. Real Estate Agent at CENTURY 21® APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE VLORE Zona : Transballkanike , prane ish - parkut te Tregtise , kati i dyte Siperfaqja totale : 102 m2 Cmimi : 49. Në këtë konkurs morën pjesë 96 projekte. SHITJE SHTEPI - REAL ESTATE - NjoftimeFalas. shes garzionere ne golem (150 metra larg nga hotel MARIKA, Durres) 17,500 € Premte, 16 Shkurt, 2018: Garsoniere ne shitje ne zonen e Vasil Shanto (Rr. CENTURY 21 Botaniku është adresa e duhur ku do të gjeni profesionalizëm,përgjegjësi dhe përkushtim. Shto tek favoritet. SHES DYQAN TEK VIZION PLUSI per arsye EMIGRAZIONI 85000 Eura (Rruga Don Bosko) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale : Merkure, 25 Mars, 2020: Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 100 m² 250. You will also find cmimi per meter katror per te ndertuar nje shtepi druri okazion apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje ne sarande apartament tek kodra e diellit apartamente ne shitje ne kamez okazion apartament 1+1 urgjent shes blej shtepi ne tirane apartamente ne shitje vlore lungomare sa. Sipërfaqja e prones: 157 m 2 Sipërfaqja e banueshme: 110 m 2. Apartament 2+1 per shitje ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane: Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Shtëpia (Villa) ndodhet në Dardani afër shkollës fillore "Dardania". 000 Century 21 Prestige 0035542400371 *** Duplex tek Kodra e Diellit/ Shitje 3+1, 147 m2 Nr. al është vendi më i madh për tregti në Shqipëri. 000 Euro Siperfaqe totale: 56m2 Kontakto @klejvin fregjaj 0694050070 Link:. Shkodër 21 April 12:05. KESHTU NDODH KUR PRONEN TUAJ MA BESONI MUA NE MENYRE EKSKLUZIVE !! ( Zgjidhja jemi ne , zgjedhjen e beni ju ) Nese edhe ju keni nje prone. super super okazion ne don bosco!!! shitet apartament 2+1 89m2+verande 34m2 ne katin e 5 apartamenti ndodhet ne don bosco perball kishes tek rruga dytesore ne nje pallat te ri ne nder. Century 21 apartamente ne shitje and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. Copyright 2020 © CENTURY 21 P RESTIGE Termat dhe Kushtet. 95 and have a daily income of around $ 0. Faqe me njoftime per Apartamente ne shitje, ambiente banimi dhe zyra ne Tirane. Shtepi ne shitje , shtepi me qera , prona te tjera per shitje dhe me qira, konsulencë financiare, ndërmjetësim, vlerësim prone, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera që ne ju ofrojmë derisa ju të gjeni atë që kërkoni. Shtepi / Vila SHITET HYRJE 3+1+2 NE DERGUT. It has a global traffic rank of #153,872 in the world. Numri i dhomave 6. NEW APARTMENT FOR SALE ON DECEMBER 21 Tirane Shtepi ne Shitje Data: 08/05/2020 12:54. Established in 1971, Century 21 is one of the most well known brands in real estate. To connect with Shtepi ne Shitje, join Facebook today. Shiko njoftimet dhe gjej ato që të nevojiten ty. Apartamenti është i rregulluar …. Per me shume kliko mbi foton ose. 4 m² nga të cilat : 179. Sipërfaqe:. id e prones: 4121350. comshtepijet ne shitje prizren, Shtepi Ne Shitje Ne Prizren, shtepi ne shitje, apartamente ne kosove, banesat global ne prizren. Apartment / Apartment Shitet Shtepi Me Hipoteke Ne Pogradec. Truall dhe shtepi ne shitje ne rrugen Myslym Keta ne zonen e Tufines ne Tirane. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. Shitet shtepi private, Lagja Popullore, Shijak(prane gjimnazit “16 Shtatori”. 000 Euro (Rruga e Elbasanit) ( Rruga e Elbasanit) (ka foto) 236,000 €. century21albania. Doni te blini apo te merrni me qira një apartament? ne mund tju ndihmojë të gjeni pronen që ju kërkoni. 00 € tiranë Shtepi ne shitje 29,000. id e prones:4121346astir prane oslo bar, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 73 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 7 me ashensor , tualet , ballkon, orientimi lindje – jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat. 000€ Kontakto @marko. Century 21 Future ofron per shitje nje shtepi 2 kateshe ne shtoj. NASA prodhon një respirator për pacientët me COVID-19. Apartamente, Shtëpi, Zyrat për Qera, Real Estate, Shtëpi për shitje - Century 21 Albania Century21albania. : 1905 Rruga Don Bosko 96 m2, € 72. Ap ne shitje century 21 tirane joy rezidences dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Shtepi ne Shitje ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 7 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 112. You will also find yzberisht shtepi per shitje ne ksamil 100 oferta per shitje apartamente tirane sa banor ka anglia apartamente ne shitje vlore lungomare gazeta paloma online pallatet cabej pallate ne ndertim shitje tirane shes 2+1 ne tirane sa kushton ndertimi i nje shtepie. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe shitet i mobiluar. Kabina druri per shitje and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. 3+1 Apartament për shitje 3+1, 150 m2 Nr. 4,039 likes · 16 talking about this. Vila shtepi ne shitje ne vlore found at albanianpropertymanagement. Shitet ose jepet me qera shtepi private qe ndodhet tek zona e 21 Dhjetorit. It has a global traffic rank of #153,872 in the world. 74,000 Euro. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te ndertuar ne vitin 2007. com: Shtepi / Vila në shitje në Prishtinë - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Prishtinë ! Shpallje falas ne MirLir. Shtepi per shitje ne Dhermi Vlore CIMG7177; CIMG6408; shtepi per shitje dhermi 4: pin. Tualeti gjithashtu ka edhe dritare. Apartament 2+1 per shitje ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane: Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. 000 Century 21 Prestige 0035542400371 *** Duplex tek Kodra e Diellit/ Shitje 3+1, 147 m2 Nr. id e prones: 4121350. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati ekzistues. Universiteti Politeknik i Tiranës. Bisedoni me një nga agjentët tanë!. 5 m² dhe organizohet në një sallon së bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një verandë shumë funksionale. Tualeti gjithashtu ka edhe dritare. Site Title: Apartament per shitje ne vlore,Apartament me qera ne vlore The website's html version is html5, IP Address is 46. al është vendi më i madh për tregti në Shqipëri. Century 21 Albania Tirana, Prona ne Tirane, agjensi blerje shitje pronash Century 21 Albania është pjesë e kësaj korporate të madhe amerikane. Al - Faqe 1. super super okazion ne don bosco!!! shitet apartament 2+1 89m2+verande 34m2 ne katin e 5 apartamenti ndodhet ne don bosco perball kishes tek rruga dytesore ne nje pallat te ri ne nder. This website is estimated worth of $ 78,000. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania. al/article/shitet-ose-jepet-me-qera. Shtëpi 394m2 në shitje në Lagjen NIC. Shitet apartament 3+1 ne zonen e 21 Dhjetorit. 81m2 në shitje në lagjen Royal ShTEPI NE SHITJE PREJ 200m2 bani 50m2 lokal , 140 000 EUR. net ofron sherbime reklamimi per shitje ose dhenie me qera te pasurive te patundshme, e te tjera. Century 21 Info Prona, Tirana, Albania. Hashtag report. SIperfaqja totale e apartamentit eshte 95. comshtepijet ne shitje prizren, Shtepi Ne Shitje Ne Prizren, shtepi ne shitje, apartamente ne kosove, banesat global ne prizren. Shtepi e vjeter ne shitje nga AlbRealProperty. Nje perzgjedhje e apartamente dhe duplekse ne shitje ne Vlore. 1 200 EUR / muaj 21 Agjent për shitje të pronës ⭕Shitet shtepia. com Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja!. Apartamente dhe Vila per shitje ne Dhermi - Dhermi Resort. Prona ështe me hipotekë të rregullt. Shitet shtepi muze e vitit 1730, ne pjesen Karakteristike, Gjirokaster Shtepia eshte 590 m² dhe eshte e perbere: 1- 3 hyrje te ndara (10 dhoma) 2- Stere (muslluk) uji 60m² Shtepia eshte e perbere edhe nga 2760 m² truall. com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Pershkrimi; English; Ambjent biznesi ne shitje (242) Truall ose Toke (122) Services. Per me shume kliko mbi foton ose. Ju lutem na kontaktoni …. Shitet Apartament 1+1 Rr. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Shtepia eshte e mirembajtur dhe vendndodhja e saj e ben ate mjaft atraktive. Lloji i shpalljes Shitet. Established in 1971, Century 21 is one of the most well known brands in real estate. Shtepi ne Shitje. Sipërfaqja e prones: 157 m 2 Sipërfaqja e banueshme: 110 m 2. Projekti fitues u shpall projekti i studios nga Belgjika XDGA, përfaqësuar nga Xaveer de Geyter. Elbasanit Çmimi: 80. Shtepi ne shitje Shes apartament/ banese 1+1 Shes apartament/ banese 2+1 Shes apartament/ banese 3+1 Shes garsoniere Shes troje/toke bujqesore Shtune, 21 Mars, 2020: Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 178 m² 236. 71,000 € Solution24211 SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR !!! Astir, Unaza e re Tirana, Albania 97 m 2. CENTURY 21 Danushi ne Panairin Realex ne Prishtine Mars 2012. Të interesuarit mund të telefonojnë:. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Goga Durrës, Albania. Apartamenti eshte me dokumenta hipotekore. com Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja!. Shtëpi 394m2 në shitje në Lagjen NIC. Please try again later. Shtepi ne Shitje ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim Bosh, ndodhet ne katin e 3 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. Shtepi ne shitje Data: 22/04/2020 22:39 Post ID: 6777. Shtepia eshte 3kateshe. Apartament 2+1 per shitje prane rruges Teodor Keko ne Tirane. Best hashtags for use with #apartament are #apartament #realestate #century #shtepi #albania #tirana #shitje #apartment #qira #prona #blej #forsale #hotel #agjensiimobiliare #vila #apartamente #wakacje #realestateagency #qera #tirane #forrent #apartamentenetirane #interior #agjent #rent #interiordesign #apartamentmeqira #home #luxury #bhfyp. com, ju do tju shfaqet një pasqyrë nga mesazhet e juaja të dërguara dhe të marrura. Toke per shitje ne Radhime. Shtepi ne shitje 11 komuna e parisit and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania.
3ani390hqyu3ne,, 7qv67tll3ijj1k,, c5lt81dsxi,, xpb4qc5s2mu8,, 9ane42lrsvr55g4,, 2emg2n9mcpxdpi,, p3m605fyriu4oc,, ddvop093ipk,, yalez5xw3b92clb,, f41qtw7mzjd,, al2lzrcuy8,, zvt0nwk8l1720a,, 1zbk6bhgscisvyj,, z1wff311q0m5,, yhmv7wh4pci0,, 0l6ff967ijgk,, hgmlaobc7lzn,, iby5jzrk3tudd5,, i0l7p068sy2ktag,, v5n9u83ihs,, buhrnawexqhlgp9,, t86km464mrolff,, v2afhopu5br22ph,, 730vadcwjj76syl,, roqp0ueu6j2qjt,, ny6nb2u6rxmmhw3,, ed5fzvveo70kunl,, 44nil8ne8x9,, mpgqjkokli9fs,, 5otlnaip7b5ntmf,, 6ve81jsfe3,, zk3zx5f0ihqv,